Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doplňky

                                      

Horizontální žaluzie patří mezi nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Jsou vhodné pro téměř všechny druhy oken. Regulují světlo v místnosti, chrání vaše soukromí a velkou výhodou je jejich jednoduchost, mnoho barevných varijant, rychlost montáže, minimální údržba a cenová dostupnost.   

 

Sítě proti hmyzu jsou praktické elegantní doplňky oken a dveří, nejlepší ochranou vašeho soukromí. Montáž je velmi nenáročná. Sítě se vyrábí v černé a šedé barvě ze skelného vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi. Na okně je téměř neviditelná.                                                                                     

                                                                                              

020.jpg

 

          
                   

 

 

Textilní roletky jsou vhodným stínícím a dekorativním prvkem, který zvýrazňuje celkové řešení interiéru. Široká nabídka materiálů, dekorů a barevných variant umožňuje vybrat volbu intenzity zastínění a barevného sladění. Roletky se dají namontovat na zeď, do stropu nebo do rámu okna.     

  

Venkovní žaluzie jsou exteriérové stínící prvky. Regulují přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými vlivy.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          021.jpg

 Venkovní a vnitřní parapety jsou dalším nezbytným          doplňkem, který se hodí téměř ke všem typům oken,          zajišťují ochranu zdiva pod okny a slouží také jako dekorativní  prvek. Jsou chráněny speciální povrchovou fólií, která                zabraňuje poškození při transportu a montáži. 

 

 

 

                                                                                                                                Vnitřní plastové parapety: k jejich výrobě se používají nerecyklované certifikované komponenty. Povrch je potažen laminátovou fólií v několika dekorech. Parapety jsou odolné proti mechanickému poškození, snadno se udržují a jsou 100% vodotěsné.

 

Venkovní hliníkové parapety: vyrábí se z ohýbaného hliníku nebo extrudovaného hliníku, který zajistí jejich tuhost odolnost a stálobarevnost bez náročné údržby.

 

Celkový dojem z oken a dveří dotvářejí doplňky v podobě madel, kukátek klepadel, vhozů na poštu a také okenní příčky, kliky, okapničky. Dále nabízíme ornamentální skla, která mohou zneprůhlednit například okna do koupelen.         

006.jpg